Orçun Şekercioğlu, Ümraniye’nin Mahallelerinden Destek Bekliyor

Orçun Şekercioğlu, Ümraniye’nin Mahallelerinden Destek Bekliyor

Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu, yerel seçim kampanyası kapsamında A.dudullu, Parseller ve Huzur mahallelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Esnaflar ve vatandaşlarla buluşan Şekercioğlu, Ümraniye için planladığı projeleri paylaştı ve topluluktan öneriler aldı.

Şekercioğlu, mahalle sakinlerinin sıcak karşılamasından ve gösterdikleri destekten ötürü memnuniyetini dile getirdi. Şekercioğlu, “Ümraniyemiz için yapmayı planladığımız çalışmaları anlatma ve sizlerin düşüncelerini dinleme fırsatı bulduk. Misafirperverliğiniz ve destekleriniz için teşekkür ederim” dedi.

Bu ziyaretler, Şekercioğlu’nun Ümraniye Belediye Başkanlığına adaylığı sürecinde önemli bir adım olarak görülüyor. Mahalle sakinleriyle doğrudan iletişim kurarak, yerel ihtiyaç ve beklentileri daha iyi anlama fırsatı buldu.

Şekercioğlu, Ümraniye’nin gelişimine katkı sağlayacak projeleri ve vizyonunu vurgulayarak, seçmenlerden destek istiyor. Seçim kampanyasının ilerleyen günlerinde daha fazla etkinlik ve ziyaret planlandığı belirtiliyor.

 

Önceki Yeniden Refah Partisi Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu, basın mensuplarıyla bir araya geldi

Bağlantılar

İletişim

Ümraniye İnkilap mahallesi 29 Mayıs caddesi no:10 kat : 1 daire:3, 34782 Ümraniye/İstanbul

Copyright © 2023 Orçun Şekercioğlu | All rights reserved.