Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu, K.Karabekir Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu, K.Karabekir Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu, yerel seçim çalışmaları kapsamında K.Karabekir Mahallesi’ni ziyaret etti. Bölge halkı ve esnafla samimi bir ortamda buluşan Şekercioğlu, çay ocaklarında camii cemaatleriyle hasbihal etti. Mahalle sakinlerine Ümraniye için planladığı hizmetleri anlatan Şekercioğlu, esnafların iş yerlerine de ziyaretlerde bulunarak, onlara hayırlı ve bol bereketli işler diledi.

Sıcak ve nazik ev sahiplikleri için mahalle sakinlerine teşekkürlerini ileten Şekercioğlu, Ümraniye’nin gelişimi ve halkın refahı için yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verdi. Yerel halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Şekercioğlu, seçildiği takdirde bu sorunlara yönelik çözüm odaklı çalışmalar yapma sözü verdi.

Mahalle sakinleriyle kurduğu sıcak diyaloglar ve yerel esnafı destekleme sözleriyle dikkat çeken Şekercioğlu, bölgede popüler bir figür haline gelmeye başladı. Seçimlere doğru ilerlerken, Şekercioğlu’nun bu tür etkileşimlerinin seçmen üzerinde olumlu bir etki yaratması bekleniyor.

 

Önceki Orçun Şekercioğlu, Kanal 58’de Ümraniye’nin Geleceğini Konuştu

Bağlantılar

İletişim

Ümraniye İnkilap mahallesi 29 Mayıs caddesi no:10 kat : 1 daire:3, 34782 Ümraniye/İstanbul

Copyright © 2023 Orçun Şekercioğlu | All rights reserved.