Yeniden Refah Partisi Ümraniye’de Seçim Hazırlıklarına Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Ümraniye’de Seçim Hazırlıklarına Devam Ediyor

İstanbul, Ümraniye – Yeniden Refah Partisi, Ümraniye Belediye Başkanlığı seçimleri için aday adaylarıyla bir istişare toplantısı düzenledi. Toplantıda, ilçe başkanı Metin Akbaş ve Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu’nun yanı sıra, belediye meclis üyesi aday adayları da yer aldı.

Yeniden Refah Partisi’nin bu toplantısı, seçim stratejilerini gözden geçirmek ve meclis üyesi adayları arasında koordinasyon sağlamak amacıyla düzenlendi. Toplantıda, Ümraniye’nin ihtiyaçlarına yönelik politikalar ve projeler üzerinde duruldu. Parti yetkilileri, 2024 yerel seçimlerine yönelik güçlü bir kampanya planı üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Orçun Şekercioğlu, “Yeniden Ümraniye diyerek, 94 ruhunu 2024’e taşıyoruz” ifadeleriyle, seçim kampanyasının temelini ve vizyonunu açıkladı. Şekercioğlu, Ümraniye’nin geleceği için iddialı ve yenilikçi projelerle seçmenin karşısına çıkmaya hazırlandıklarını vurguladı.

Parti yetkilileri ve aday adayları, Ümraniye’nin geleceğini şekillendirecek projelerle seçmenin desteğini kazanmayı hedefliyor.

Önceki Ümraniye Belediye Başkan Adayı Orçun Şekercioğlu, K.Karabekir Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Bağlantılar

İletişim

Ümraniye İnkilap mahallesi 29 Mayıs caddesi no:10 kat : 1 daire:3, 34782 Ümraniye/İstanbul

Copyright © 2023 Orçun Şekercioğlu | All rights reserved.